L Liceul sdfsdfsd asa

Orarul lecţiilor

Orarul lecțiilor  

Orarul lecțiilor pentru clasele  primare 2018-2019

  Ceban Ana   Nimerenco Liliana Știrbu

Minodora

  Lungu

Maria

  Roșca

Natalia

  Teleba

Maria

  Timuță

Tatiana

  Ciobanu

Rodica

 
  I-A  c.117   I-B    c.211 I-C   c.210   I-D   c.209   II-A   c.213   II-B   c.212   II-C   c.110   II-D  c.219  
1. Dezv. pers.   Ed . muzicală L.română   L.română   Ed.fizică   Matematica   L.română   Matematica l
2. L.română   L.română L.română   L.română   L.română   Ed.fizică   L.română   L.engleză u
3. Matematica   L.română Ed.fizică   Matematica   L.română   L.engleză   Matematica   L.română n
4. Ed.tehnol.   Ed.m/spirit. Ed.m/spirit.   Ed.fizică   Matematica   Ed.plastică   L.engleză   L.română i
5.                   Ed.tehnol.          
                               
1. L.română   Matematica Matematica   Matematica   Științe   Științe   L.română   L.română m
2. L.română   L.română L.română   L.română   L .engleză   L.română   L.română   L.română a
3. Matematica   L.română L.română   L.română   L.română   L.română   Matematica   Ed.fizică r
4. Ed.plastică   Ed .plastică Ed.muzicală   Ed .plastică   L.română   Ed.fizică   Ed.muzicală   Matematica ţ
5.               Dezv .pers.       Ed.fizică   Dezv.pers. i
                               
1. Matematica   Matematica L.română   L.română   L.română   Matematica   L.română   L.română m
2. L.română   L.română L.română   L.română   L.română   L.română   L.română   L.română i
3. Ed.fizică   L.română Matematica   Matematica   Matematica   L.română   Matematica   Matematica e
4. T.comunic.   Ed.fizică Dezv.pers.   Ed.tehnol   Ed.m.spirit.   Dezv.pers.   Ed.m/spirit.   Ed.muzicală r
5.               Ed.muzicală             c.
                               
1. L.română   L.română Ed.fizică   L.română   Matematica   Matematica   Ed.fizică   L.română j
2. L.română   L.română L.română   În împ.cuv.   L.engleză   L.română   L.română   Științe o
3. Matematica   Matematica L.română   Ed.fizică   L.română   L.română   Matematica   Ed.tehnol. i
4. Ed.muzic.   Ed.tehnol. Matematica   Matematica   Ed.fizică   Ed.muzicală   Dezv.pers.   Ed.plast.  
5.                           Ed.fizică  
                               
1. Ed.m/spirit.   Matematica Matematica   L.română   Matematica   Matematica   Științe   T.comunic. v
2. L.română   În împ. MATE În împ. MATE   Ed.muzicală   T.comunic.   L.română   T.comunic.   L.engleză i
3. L.română   Ed.fizică Ed.plastică   Ed.m/spirit.   Ed.tehnol.   T.comunic.   L.engleză   Matematica n
4. Ed.fizică   Dezv.pers. Ed.tehnol.   Dezv.pers.   Ed.plastică   Ed.m/spirit.   Ed.plastică   Ed.m/spirit. e
5.                   Limba engleză   Ed.tehnol.     r
                              i

 

 

 

Orarul lecțiilor pentru clasele  primare 2018-2019

  Meradji

Rodica

  Pîslaru

Ala

Balan

Olga

  Strătilă

Ecaterina

  Gonța

Elizaveta

  Carp

Ala

  Zagribenîi Viorica   Mihai

Iulia

 
  III-ac.217   III-Bc. 112 III-C c.218   III-Dc.118   IV-Ac. 114   IV-Bc.113   IV-C  c.116   IV –Dc.111  
1. L.română   Ed.m/spir. Matematica   L.română   L.română   L.română   Ed.m/spir.   Matematica l
2. Matematica   Matematica L.română   L.română   L.română   L.română   L.română   L.română u
3. Științe   L.română Științe   Matematica   L.engleză   Matematica   L.română   L.română n
4. L.engleză   L.română Ed.fizică   Ed.muzic.   Științe   Matematica   Matematica   Științe i
5.                   Ed.fizică   Ed.fizică      
                               
1. L.română   L.română L.română   Ed.fizică   Matematica   Matematica   L.română   L.străină m
2. L.română   L.română L.română   L.engleză   Ed.fizică   L.română   Matematica   L.română a
3. Matematica   L.engleză Matematica   Matematica   L.română   L.română   Ed.plastică   L.română r
4. Ed.plastică   Matematica L.engleză   L.română   L.română   L.engleză   Ed.tehnol.   Matematica ţ
5. Ed.tehnol.         L.română   Ed.muzicală   Ed.muzicală   L.engleză   Ed.fizică i
                               
1. Matematica   Matematica Matematica   L.română   Ed.m/spir.   Matematica   Ed.fizică   Matematica m
2. L.română   L.română L.română   L.română   L.română   L.română   Istoria   L.română i
3. L.română   L.română L.română   Matematica   Matematica   L.română   L.română   L.română e
4. Ed.fizică   Ed.muzic. Ed.muzic.   Ed.m/spir.   Istoria   Științe   T.comunic.   Ed.m/spir. r
5.     Ed.fizică Ed.fizică   Dezv.pers.               Ed.muzicală c.
                               
1. L.română   L.română L.română   Matematica   L.română   Ed.fizică   L.română   Matematica j
2. L.română   Matematica L.română   L.română   L.română   Istoria   Matematica   L.română o
3. Matematica   L.engleză Matematica   Ed.tehnol.   Matematica   Ed.plastică   Științe   Dezv.pers. i
4. L.engleză   Dezv.pers. Ed.plastică   Ed.plastică   Mat.în cot.   L.engleză   Ed.muzicală   Istoria  
5. Ed.muzicală     Ed.tehnol.       Ed.fizică   Ed.p/u săn.   L.engleză      
                               
1. Mat.distr.   Ed.fizică Mat.distr.   Ed.p/u săn.   Dezv.pers.   L.română   L.română   L.străină v
2. Ed.m/spir.   Științe Ed.m/spir.   Ed.fizică   Matematica   Ed.m/spir.   L.română   Mat.apl. i
3. Dezv.pers.   Mat.distr. Dezv.pers.   Științe   Ed.tehnol.   Dezv.pers.   Matematica   Ed.plastică n
4. Ed.fizică   Ed.plastică L.engleză   L.engleză   Ed.plastică   Ed.tehnol.   Dezv.pers.   Ed.tehnol. e
5.     Ed.tehnol.         L.engleză           Ed.fizică r
                              i

 

Orarul grupelor cu regimp relungit  la clasele primare

2018-2019

Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
Grupa I

cab.117

12:15-15:15

Ceban Ana

12:15-15:15

Ceban Ana

12:15-15:15

Ceban Ana

12:15-15:15

Ceban Ana

12:15-15:15

Ceban Ana

Grupa II

cab.211

12:15-15:15

Nimerenco Liliana

12:15-15:15

Nimerenco Liliana

12:15-15:15

Nimerenco Liliana

12:15-15:15

Nimerenco Liliana

12:15-15:15

Nimerenco Liliana

Grupa III

cab.210

12:15-15:15

Ştirbu Minodora

12:15-15:15

Ştirbu Minodora

 

12:15-15:15

Ştirbu Minodora

 

12:15-15:15

Ştirbu Minodora

 

12:15-15:15

Ştirbu Minodora

Grupa IV

cab.209

12:00 — 18:00

Izmană Ecaterina

 

12:00 — 18:00

Izmană Ecaterina

 

12:00 — 18:00

Izmană Ecaterina

 

12:00 — 18:00

Izmană Ecaterina

 

12:00 — 18:00

Izmană Ecaterina

Grupa V

cab.213

13:15-14:45;14:45-16:15

Roşca Natalia

Teleba Maria

13:15-14:45;14:45-16:15

Teleba Maria

Roşca Natalia

12:15-13:45;13:45-15:15

Roşca Natalia

Teleba Maria

12:15-13:45;13:45-15:15

Teleba Maria

Roşca Natalia

12:15-13:45;13:45-15:15

Roşca Natalia

Teleba Maria

Grupa VI

cab.218

12:15-13:45;13:45-15:15

Timuţă Tatiana

Ciobanu Rodica

13:15-14:45;14:45-16:15

Ciobanu Rodica

Timuţă Tatiana

12:15-13:45;13:45-15:15

Timuţă Tatiana

Ciobanu Rodica

13:15 — 14:45;14:45-16:15

Ciobanu Rodica

Timuţă Tatiana

12:15-13:45;13:45-15:15

Timuţă Tatiana

Ciobanu Rodica

Grupa VII

cab.217

12:15-13:45;13:45-15:15

Meradji Rodica

Balan Olga

12:15-13:45;13:45-15:15

Balan Olga

Meradji Rodica

12:15-13:45;13:45-15:15

Meradji Rodica

Balan Olga

13:15-14:45;14:45-16:15

Balan Olga

Meradji Rodica

12:15-13:45;13:45-15:15

Meradji Rodica

Balan Olga

Grupa VIII

cab.112

12:15-13:45;13:45-15:15

Pîslaru Ala

Strătilă Ecaterina

13:15-14:45;14:45-16:15

Strătilă Ecaterina

Pîslaru Ala

13:15-14:45;14:45-16:15

Pîslaru Ala

Strătilă Ecaterina

12:15-13:45;13:45-15:15

Strătilă Ecaterina

Pîslaru Ala

12:15-13:45;13:45-15:15

Pîslaru Ala

Strătilă Ecaterina

Grupa IX

cab.111

12:15-13:45;13:45-15:15

Gonţa Elizaveta

Mihai Iulia

13:15-14:45;14:45-16:15

Mihai Iulia

Gonţa Elizaveta

13:15-14:45;14:45-16:15

Gonţa Elizaveta

Mihai Iulia

12:15-13:45:13:45-15:15

Mihai Iulia

Gonţa Elizaveta

13:15-14:45;14:45-16:15

Gonţa Elizaveta

Mihai Iulia

 

 

 

Directorul IP LT”Traian”                                                                                   /Tatiana Gogu/

 

5-A 5-B 5-C 5-D
LUNI 8.30 — 9.15 1 Limba şi literatura românâ 122 Limba şi literatura românâ 326 Matematică 321 Educaţia tehnologică
9.30 — 10.15 2 Limba şi literatura românâ 122 Limba şi literatura românâ 326 Limba rusă 126 Educaţia plastică 324
10.30 — 11.15 3 Matematică 224 Istoria românilor  şi universală 227 Educaţia tehnologică Ştiinţe 223
11.25 — 12.10 4 Istoria românilor  şi universală 229 Educaţia tehnologică Arta comportamentului moral 105 Matematică 128
12.20 — 13.05 5 Educaţia tehnologică Matematică 128 Limba şi literatura românâ 101 L.engleză/             L.engleză 105    126
13.15 — 14.00 6
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 Limba rusă 128 Limba şi literatura românâ 326 L.engleză/             L.engleză 105  320 Limba şi literatura românâ 221
9.30 — 10.15 2 Educaţia fizică Educaţia plastică 324 Limba şi literatura românâ 101 Limba şi literatura românâ 221
10.30 — 11.15 3 Educaţia pentru societate 229 L.engleză/             L.engleză 320   324 Ştiinţe 223 Educaţia fizică
11.25 — 12.10 4 Matematică 224 Matematică 121 Matematică 321 Istoria românilor  şi universală 229
12.20 — 13.05 5 L.engleză/             L.engleză 105     227 Geografie 323 Dezvoltare personală 101 Matematică 121
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 322 Educaţia pentru societate 229
14.10 — 14.55 7
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Educaţia muzicală 225 Limba rusă 128 Limba rusă 327 Arta comportamentului moral 105
9.30 — 10.15 2 Geografie 323 Educaţia muzicală 225 Matematică 321 Limba rusă 201
10.30 — 11.15 3 Limba rusă 128 Istoria românilor  şi universală 227 Educaţia muzicală 225 Geografie 324
11.25 — 12.10 4 Matematică 224 Arta comportamentului moral 105 Limba şi literatura românâ 101 Educaţia muzicală 225
12.20 — 13.05 5 Limba şi literatura românâ 122 Limba şi literatura românâ 326 Limba şi literatura românâ 101 Dezvoltare personală 105
13.15 — 14.00 6
14.10 — 14.55 7
JOI 8.30 — 9.15 1 Limba şi literatura românâ 122 Educaţia fizică Istoria românilor  şi universală 101 Matematică 321
9.30 — 10.15 2 Limba şi literatura românâ 122 Matematică 321 Educaţia fizică L.engleză/             L.engleză 326   320
10.30 — 11.15 3 Ştiinţe 328 Ştiinţe 223 Geografie 101 Educaţia fizică
11.25 — 12.10 4 Educaţia plastică 324 Limba şi literatura românâ 326 Educaţia pentru societate 101 Limba şi literatura românâ 221
12.20 — 13.05 5 Istoria românilor  şi universală 229 L.engleză/             L.engleză 320   323 Educaţia plastică 324 Limba şi literatura românâ 221
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 122 L.engleză/             L.engleză 105   323
14.10 — 14.55 7
VINERI 8.30 — 9.15 1 Limba şi literatura românâ 122 Limba şi literatura românâ 326 Limba şi literatura românâ 101 Limba rusă 127
9.30 — 10.15 2 Matematică 224 Educaţia fizică Istoria românilor  şi universală 323 Istoria românilor  şi universală 326
10.30 — 11.15 3 Educaţia fizică Limba rusă 128 Limba şi literatura românâ 101 Matematică 228
11.25 — 12.10 4 L.engleză/             L.engleză 105    227 Educaţia pentru societate 222 Educaţia fizică Limba şi literatura românâ 221
12.20 — 13.05 5 Arta comportamentului moral 105 Matematică 228 Matematică 321 Limba şi literatura românâ 221
13.15 — 14.00 6
14.10 — 14.55 7
6-A 6-B 6-C 6-D
LUNI 8.30 — 9.15 1 Matematică 224 L.engleză/             L.engleză 105    320 Limba şi literatura românâ 121 Limba şi literatura românâ 101
9.30 — 10.15 2 Fizică 327 Limba şi literatura românâ 221 Istoria românilor  şi universală 328 Limba şi literatura românâ 101
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 127 Limba şi literatura românâ 221 L.engleză/             L.engleză 324  320 Matematică 201
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 127 Matematică 321 Matematică 201 Educaţia fizică
12.20 — 13.05 5 L.fr.**/ L.fr.** 320   227 Geografie 324 Educaţia civică 328 Dezvoltare personală 322
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 223
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 Matematică 224 Istoria românilor  şi universală 328 Educaţia fizică Educaţia muzicală 122
9.30 — 10.15 2 Educaţia civică 229 Matematică 321 Educaţia muzicală 122 L.fr.**/ L.fr.** 227   320
10.30 — 11.15 3 Educaţia tehnologică L.fr.**/ L.fr.** 222   123 Fizică 327 Limba şi literatura românâ 101
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia fizică Educaţia plastică 324 L.engleză/             L.engleză 105    323
12.20 — 13.05 5 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia tehnologică Matematică 201 Educaţia plastică 324
13.15 — 14.00 6 L.engleză/             L.engleză 225  228 Educaţia plastică 324 L.fr.**/ L.fr.** 122    123 Matematică 201
14.10 — 14.55 7
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Educaţia fizică Limba şi literatura românâ 221 Limba şi literatura românâ 121 Limba şi literatura românâ 101
9.30 — 10.15 2 Istoria românilor  şi universală 229 Biologie 223 Limba şi literatura românâ 121 Limba şi literatura românâ 101
10.30 — 11.15 3 Matematică 224 Istoria românilor  şi universală 328 Matematică 201 Educaţie pentru sănătate 322
11.25 — 12.10 4 Educaţie pentru sănătate 222 Educaţia civică 328 Geografie 324 Matematică 201
12.20 — 13.05 5 Dezvoltare personală 224 Matematică 321 Istoria românilor  şi universală 328 Istoria românilor  şi universală 227
13.15 — 14.00 6 Educaţia fizică
14.10 — 14.55 7
JOI 8.30 — 9.15 1 Educaţia muzicală 324 Limba şi literatura românâ 224 L.engleză/             L.engleză 327   320 L.engleză/             L.engleză 105   127
9.30 — 10.15 2 Biologie 128 Educaţia muzicală 324 Limba şi literatura românâ 121 Fizică 228
10.30 — 11.15 3 Geografie 323 L.fr.**/ L.fr.** 224   123 Limba şi literatura românâ 121 Istoria românilor  şi universală 227
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia fizică Biologie 223 Educaţia civică 227
12.20 — 13.05 5 Educaţia fizică Educaţie pentru sănătate 223 Educaţia fizică Biologie 128
13.15 — 14.00 6 L.engleză/             L.engleză 225  101 L.fr.**/ L.fr.** 327   320
14.10 — 14.55 7
VINERI 8.30 — 9.15 1 Educaţia plastică 324 Limba şi literatura românâ 223 Limba şi literatura românâ 121 Matematică 201
9.30 — 10.15 2 Limba şi literatura românâ 127 Matematică 321 Educaţia tehnologică Limba şi literatura românâ 101
10.30 — 11.15 3 L.fr.**/ L.fr.** 320   227 L.engleză/             L.engleză 105   120 Matematică 201 Educaţia tehnologică
11.25 — 12.10 4 Istoria românilor  şi universală 229 Fizică 327 L.fr.**/ L.fr.** 220   123 Geografie 323
12.20 — 13.05 5 Matematică 224 Limba şi literatura românâ 223 Istoria şi cultura locală 328
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 328
14.10 — 14.55 7

 

7-A 7-B 7-C 7-D
LUNI 8.30 — 9.15 1 224 L.fr.**/ L.fr.** 123  225 Matematică 126 Educaţia fizică Educaţia plastică 324
9.30 — 10.15 2 327 Biologie 223 Istoria românilor  şi universală 229 Biologie 222 L.engleză/             L.engleză 320   220
10.30 — 11.15 3 127 Istoria românilor  şi universală 328 Biologie 222 informatica/  informatica 325   226 Fizică 228
11.25 — 12.10 4 127 Limba şi literatura românâ 122 Matematică 126 Limba rusă 228 Biologie 223
12.20 — 13.05 5 320   227 Matematică 321 Limba şi literatura românâ 127 Fizică 228 Limba şi literatura românâ 221
13.15 — 14.00 6 Limba şi literatura românâ 122 L.engleză/             L.engleză 126  225 Dezvoltare personală 222 Istoria românilor  şi universală 229
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 224 Matematică 321 Educaţia civică 229 Chimie 322 Matematică 126
9.30 — 10.15 2 229 Biologie 223 informatica/  informatica 325  226 L.engleză/             L.engleză 105  220 Educaţia tehnologică
10.30 — 11.15 3 Istoria românilor  şi universală 328 Educaţia muzicală 122 Educaţia fizică Chimie 322
11.25 — 12.10 4 127 Fizică 228 Fizică 327 Biologie 222 Educaţia muzicală 122
12.20 — 13.05 5 127 L.engleză/             L.engleză 321  225 L.fr.**/ L.fr.** 122  320 Limba şi literatura românâ 221 Educaţia civică 229
13.15 — 14.00 6 225  228 Educaţia tehnologică Limba şi literatura românâ 127 Limba şi literatura românâ 221 L.engleză/             L.engleză 220  321
14.10 — 14.55 7
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Limba şi literatura românâ 122 Matematică 127 Geografie 324 Matematică 126
9.30 — 10.15 2 229 Limba şi literatura românâ 122 Geografie 324 Matematică 127 Limba şi literatura românâ 221
10.30 — 11.15 3 224 Matematică 321 Biologie 222 Educaţia tehnologică Biologie 223
11.25 — 12.10 4 222 Educaţia fizică Educaţia fizică Fizică 228 Limba şi literatura românâ 221
12.20 — 13.05 5 224 Educaţie pentru sănătate 223 Educaţia tehnologică Matematică 127 Educaţia fizică
13.15 — 14.00 6 Educaţia civică 328 Aritmetica mentală şi ABACUS 127 Educaţie pentru sănătate 222 Fizică 228
14.10 — 14.55 7
JOI 8.30 — 9.15 1 324 Educaţia fizică Istoria românilor  şi universală 229 Limba şi literatura românâ 221 informatica/  informatica 325  226
9.30 — 10.15 2 128 L.fr.**/ L.fr.** 123   226 Chimie 222 Istoria românilor  şi universală 229 Limba şi literatura românâ 224
10.30 — 11.15 3 323 informatica/  informatica 325  226 L.engleză/             L.engleză 320   225 Limba rusă 201 Istoria românilor  şi universală 229
11.25 — 12.10 4 127 Chimie 222 Fizică 327 Matematică 128 Matematică 126
12.20 — 13.05 5 Educaţia muzicală 101 Limba şi literatura românâ 127 L.engleză/             L.engleză 105   220 Limba rusă 201
13.15 — 14.00 6 225  101 Fizică 228 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia muzicală 324 Educaţie pentru sănătate 328
14.10 — 14.55 7
VINERI 8.30 — 9.15 1 324 L.engleză/             L.engleză 120  225 L.fr.**/ L.fr.** 220   320 Limba şi literatura românâ 221 Geografie 323
9.30 — 10.15 2 127 Educaţia plastică 324 Educaţia fizică Matematică 121 Matematică 126
10.30 — 11.15 3 320   227 Limba şi literatura românâ 122 Limba şi literatura românâ 127 Istoria românilor  şi universală 229 Limba rusă 322
11.25 — 12.10 4 229 Matematică 321 Matematică 128 Educaţia plastică 324 Limba şi literatura românâ 223
12.20 — 13.05 5 224 Geografie 323 Educaţia plastică 324 Educaţia civică 222 Educaţia fizică
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 321 Dezvoltare personală 127 Limba şi literatura românâ 221 Dezvoltare personală 223
14.10 — 14.55 7
8-A 8-B 8-C 8-D
LUNI 8.30 — 9.15 1 L.engleză/             L.engleză 120  220 Limba rusă 222 Biologie 223 Limba şi literatura românâ 221
9.30 — 10.15 2 Fizică 228 Geografie 323 Limba şi literatura românâ 121 Matematică 201
10.30 — 11.15 3 Limba rusă 321 Limba şi literatura românâ 101 Geografie 126 L.engleză/             L.franceză 105   123
11.25 — 12.10 4 Biologie 222 Chimie 322 Educaţia civică 227 Limba şi literatura românâ 221
12.20 — 13.05 5 Limba şi literatura românâ 326 Matematică 201 Limba rusă 122 Biologie 223
13.15 — 14.00 6 Educaţia fizică Fizică 327 Limba şi literatura românâ 121 Limba rusă 127
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 L.engleză/             L.engleză 120  220 Limba şi literatura românâ 101 Limbajul formelor vizuale 324 Biologie 223
9.30 — 10.15 2 Limba şi literatura românâ 326 Educaţia fizică Chimie 322 Matematică 201
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 326 L.engleză/             L.engleză 227  120 Matematică 321 Matematică 201
11.25 — 12.10 4 Chimie 322 Matematică 201 Biologie 223 Educaţia fizică
12.20 — 13.05 5 Biologie 222 Biologie 128 Fizică 327 Chimie 322
13.15 — 14.00 6 TIC 226 Limba şi literatura românâ 101 L.engleză/             L.engleză 105  120 Istoria românilor  şi universală 328
14.10 — 14.55 7
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Educaţia civică 222 L.engleză/             L.engleză 227  120 Educaţia tehnologică Matematică 201
9.30 — 10.15 2 Fizică 228 Istoria românilor  şi universală 105 Istoria românilor  şi universală 227 Istoria românilor  şi universală 328
10.30 — 11.15 3 Istoria românilor  şi universală 105 Limba şi literatura românâ 101 Educaţia fizică Fizică 228
11.25 — 12.10 4 Matematică 126 Educaţie pentru sănătate 128 Matematică 321 Educaţia tehnologică
12.20 — 13.05 5 Matematică 126 Matematică 201 Limba şi literatura românâ 121 Educaţia muzicală 225
13.15 — 14.00 6 Educaţia muzicală 225 Educaţia tehnologică Matematică 321 Geografie 229
14.10 — 14.55 7
JOI 8.30 — 9.15 1 Limba şi literatura românâ 326 Biologie 128 Chimie 222 Limba rusă 201
9.30 — 10.15 2 Matematică 126 Limba rusă 201 L.engleză/             L.engleză 120   105 informatica/  informatica 325  226
10.30 — 11.15 3 Educaţia fizică Fizică 327 Educaţia muzicală 324 Chimie 222
11.25 — 12.10 4 Geografie 323 Educaţia muzicală 321 Limba rusă 201 Fizică 228
12.20 — 13.05 5 Chimie 222 informatica/  informatica 325  226 Fizică 327 Limba şi literatura românâ 224
13.15 — 14.00 6 Limba rusă 201 Dezvoltare personală 227 Limba şi literatura românâ 121 Limba şi literatura românâ 224
14.10 — 14.55 7
VINERI 8.30 — 9.15 1 Matematică 126 Educaţia civică 222 Matematică 321 Educaţia fizică
9.30 — 10.15 2 Istoria românilor  şi universală 222 Matematică 201 Istoria românilor  şi universală 227 Limba şi literatura românâ 223
10.30 — 11.15 3 informatica/  informatica 325  226 Istoria românilor  şi universală 222 Educaţia fizică Educaţia civică 328
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 326 Educaţia fizică Limba şi literatura românâ 121 TIC 325
12.20 — 13.05 5 Educaţia tehnologică Limba şi literatura românâ 101 informatica/  informatica 325  26 L.engleză/             L.franceză 320  123
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 326 Chimie 322 Dezvoltare personală 324 Dezvoltare personală 123
14.10 — 14.55 7
9-A 9-B 9-C 9-D
LUNI 8.30 — 9.15 1 Matematică 201 Istoria românilor  şi universală 127 Chimie 322 TIC
9.30 — 10.15 2 Istoria românilor  şi universală 227 Chimie 322 Matematică 224 informatica/  informatica
10.30 — 11.15 3 Chimie 322 Limba şi literatura românâ 326 L.engleză/             L.engleză 120   220 Matematică
11.25 — 12.10 4 L.engleză/             L.engleză 324   225 Educaţia fizică Geografie 323 Limba şi literatura românâ
12.20 — 13.05 5 Biologie 222 Geografie 323 Educaţia civică 229 Limba şi literatura românâ
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 201 L.engleză/             L.engleză 105  120 Limba şi literatura românâ 221 Geografie
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 Matematică 201 Educaţia tehnologică Fizică 228 Educaţia fizică
9.30 — 10.15 2 Limba rusă 128 Fizică 228 Matematică 224 Matematică
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 221 Limba rusă 128 informatica/  informatica 325  226 L.engleză/             L.engleză
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 221 Matematică 126 Limba rusă 128 Educaţia tehnologică
12.20 — 13.05 5 Fizică 228 Limba şi literatura românâ 326 Educaţia fizică Biologie
13.15 — 14.00 6 Biologie 222 Limba şi literatura românâ 326 Dezvoltare personală
14.10 — 14.55 7
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Fizică 228 Limba şi literatura românâ 326 Istoria românilor  şi universală 229 Biologie
9.30 — 10.15 2 Limba rusă 128 Educaţia fizică Educaţia tehnologică Educaţia fizică
10.30 — 11.15 3 Geografie 323 Matematică 126 Limba şi literatura românâ 221 Limba rusă
11.25 — 12.10 4 Istoria românilor  şi universală 227 Limba şi literatura românâ 326 Biologie 223 Limba şi literatura românâ
12.20 — 13.05 5 Educaţia fizică Biologie 128 Limba şi literatura românâ 221 Chimie
13.15 — 14.00 6 Matematică 201 Dezvoltare personală 323 Educaţia fizică Fizică
14.10 — 14.55 7
JOI 8.30 — 9.15 1 Educaţie civică 227 Fizică 228 Biologie 223 Limba şi literatura românâ
9.30 — 10.15 2 Limba şi literatura românâ 221 Istoria românilor  şi universală 101 Chimie 322 Istoria românilor  şi universală
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 221 Matematică 126 L.engleză/             L.engleză 120  220 Matematică
11.25 — 12.10 4 informatica/  informatica 325  226 L.engleză/             L.engleză 105  120 Limba şi literatura românâ 224 L.engleză/             L.engleză
12.20 — 13.05 5 Chimie 322 Matematica aplicativă 126 Fizică 228 Educaţie civică
13.15 — 14.00 6 Educaţia fizică Dezvoltare personală 229
14.10 — 14.55 7
VINERI 8.30 — 9.15 1 Educaţia tehnologică Limba rusă 128 Matematică 224 Matematică
9.30 — 10.15 2 L.engleză/             L.engleză 105  225 informatica/  informatica 325   226 Limba rusă 128 Limba rusă
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 221 Educaţie civică 323 Limba şi literatura românâ 223 Limba şi literatura românâ
11.25 — 12.10 4 Matematica aplicativă 201 Matematică 126 Matematică 224 Chimie
12.20 — 13.05 5 Matematică 201 Chimie 322 Istoria românilor  şi universală 229 Istoria românilor  şi universală
13.15 — 14.00 6 Biologie 128 Matematica aplicativă 224 Fizică
14.10 — 14.55 7
10-A 10-B 11-A 11-B 12-A 12-B
LUNI 8.30 — 9.15 1 Istoria românilor  şi universală 227 Geografie 323 Matematică 128 Istoria românilor  şi universală 328 Istoria românilor  şi universală 229 Fizica
9.30 — 10.15 2 Educaţia fizică Biologie 128 Limba şi literatura românâ 127 Matematică 321 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 225  123  120  L.fr.*AB/  L.engl.*
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 122 Istoria românilor  şi universală 229 Geografie 323 Limba şi literatura românâ 121 Fizica 327 Educaţia fizică
11.25 — 12.10 4 Fizica 327 Matematică 224 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 220  123  120 L.engl.*AB/ L.fr.*AB 220  123 Limba şi literatura românâ 326 Limba şi literatura românâ
12.20 — 13.05 5 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 220  123  225 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120  123 220 Educaţia fizică Fizica 327 Matematică 224 Informatica
13.15 — 14.00 6 Matematică Educaţia fizică L.engl.**AB/ L.fr.**AB/  L.engl.** 228 320  123 L.engl.**AB/ L.fr.**AB 320   123 L.engl.**AB/ L.fr.**AB 227   220 Educaţie civică
14.10 — 14.55 7
MARŢI 8.30 — 9.15 1 L.engl.**/ L.fr.** 227  225 informatica/  informatica 325  226 Matematică 121 Geografie 323 Educaţia fizică Biologie
9.30 — 10.15 2 Geografie 323 Fizica 327 Limba şi literatura românâ 127 Istoria românilor  şi universală 328 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120  123  225 L.engl.*AB/ L.fr.*AB
10.30 — 11.15 3 Matematică 121 Matematică 224 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia fizică Geografie 323 Fizica
11.25 — 12.10 4 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 220  123 225 L.engl.*/ L.fr.*AB 120  123 informatica/  informatica 325  226 Educaţia civică 328 Literatura universală 326 Limba şi literatura românâ
12.20 — 13.05 5 informatica/  informatica 325  226 Educaţia fizică L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120 123  220 L.engl.*AB/ L.fr.*AB 220  123 Matematică 224 Matematică
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 128 Educaţia fizică Dezvoltare personală 327 Elemente de cultură şi civilizaţie a Franţei 227 Informatica
14.10 — 14.55 7 TIC
MIERCURI 8.30 — 9.15 1 Educaţia fizică Matematică 224 Geografie 323 Matematică 321 Chimie 322 Istoria românilor  şi universală
9.30 — 10.15 2 Chimie 322 Matematică 224 Biologie 222 Fizica 327 Limba şi literatura românâ 326 Matematică
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 122 Istoria românilor  şi universală 229 Fizica 327 Limba şi literatura românâ 121 Limba şi literatura românâ 326 Educaţia fizică
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 122 Chimie 322 Istoria românilor  şi universală 229 Relaţii armonioase în familie 104 Fizica 327 Geografie
12.20 — 13.05 5 Relaţii armonioase în familie 104 Geografie 323 Educaţie civică 327 Biologie 222 Istoria românilor  şi universală 229 Fizica
13.15 — 14.00 6 Istoria românilor  şi universală 227 Limba şi literatura românâ 122 Dezvoltare personală 120 Limba şi literatura românâ 121 Matematică 224 Chimie
14.10 — 14.55 7 Dezvoltare personală
JOI 8.30 — 9.15 1 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120 123  220  225 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120  123  220 Chimie 322 Geografie 323 Biologie 328 Matematică
9.30 — 10.15 2 Geografie 323 Fizica 327 Limba şi literatura românâ 127 Educaţia fizică L.engl.**/ L.fr.** 220  227 Biologie
10.30 — 11.15 3 Limba şi literatura românâ 122 Biologie 128 Limba şi literatura românâ 127 Chimie 322 Literatura universală 326 Fizica
11.25 — 12.10 4 Limba şi literatura românâ 122 Chimie 322 Istoria românilor  şi universală 229 Limba şi literatura românâ 121 Educaţia fizică Biologie
12.20 — 13.05 5 Biologie 328 Limba şi literatura românâ 122 Matematică 321 Limba şi literatura românâ 121 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120  123  225 L.engl.*AB/ L.fr.*AB
13.15 — 14.00 6 Educaţia pentru societate 223 Informatica 226 L.engl.*AB/ L.fr.*AB/  L.engl.* 120  123  220 L.engl.*AB/ L.fr.*AB 220  123 Chimie
14.10 — 14.55 7 Teoria şi practica traducerii 220
VINERI 8.30 — 9.15 1 Istoria românilor  şi universală 227 Educaţia pentru societate 327 Istoria românilor  şi universală 229 Istoria românilor  şi universală 328 informatica/  informatica 325  226 Chimie
9.30 — 10.15 2 Fizică 327 Chimie 322 L.engl.**/ L.engl.**AB 220  320 L.fr.**/ L.engl.**AB 123  320 Istoria românilor  şi universală 229 Istoria românilor  şi universală
10.30 — 11.15 3 L.engl.**/ L.fr.** 220   225 Matematică 224 Fizică 327 Matematică 321 Limba şi literatura românâ 326 Matematică
11.25 — 12.10 4 Matematică 228 Limba şi literatura românâ 122 Literatura universală 127 Informatica 226 Educaţie civică 328 Limba şi literatura românâ
12.20 — 13.05 5 Literatura universală 122 Fizică 327 Literatura universală 127 Literatura universală 121 Limba şi literatura românâ 326 Matematică
13.15 — 14.00 6 Dezvoltare personală 225 Limba şi literatura românâ 122 TIC 226 Literatura universală 121 Dezvoltare personală 323 Limba şi literatura românâ
14.10 — 14.55 7